Yaşam

Akademisyenlerin Karma Sergisi Yalı Evlerinde Açılıyor

Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay MYO öğretim elemanlarının yapıtlarından oluşan karma standı 23 Kasım Çarşamba Günü Değirmedere Yalı Evleri’nde ziyarete açılacak.

Gölcük Belediyesi, “Kültür-Sanat Kenti Gölcük” sloganı ile aktifliklerine devam ediyor. Bu kapsamda Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay MYO öğretim elemanlarının yapıtlarından oluşan karma stant, 23 Kasım Çarşamba Günü Değirmedere Yalı Meskenleri Heykel Evi’nde ziyarete açılacak. Gölcük Belediyesi’nin takviyesi ile açılacak olan stant 30 Kasım Çarşamba gününe kadar ziyaretçilere açık kalacak. Stantta fotoğraf, heykel, seramik, ebru, tezhip, takı ve dokuma tasarım yapıtları sergilenecek.

BİRBİRİNDEN HOŞ ESERLER BU SERGİDE

Değirmendere Yalı Konutları Heykel Evi’nde açılacak olan stantta Değirmendere Ali Özbay MYO öğretim görevlilerinden; Abdil Saraçoğlu, Ali Emrah Kökkaya, Behiç Kılıç, Hakan Öcel, Hasan Korkmaz, Mine Can, Nilgün Şener, Pelin Güleda Karadeniz, Sevtap Örgel ve Ziya Yekta Özkan’ın birbirinden hoş yapıtları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu